Camere de supraveghere • Cabluri optice • Conectica • Accesorii

Cabluri cu fibra optica • Conectica pentru cabluri optice si coaxiale • Camere de supraveghere • Furnizam echipamente de telecomunicatii (cabluri optice, coaxiale si conectica, accesorii) pentru cele mai importante companii de telecomunicatii din Romania.

CABLE SRL

Dealer autorizat CORNING

Cabluri cu fibra optica CORNING
Conectica cabluri optice
CAMERE Supraveghere + Conectica
Aparate lipit si masura fibra optica, OTDR
Cabluri Coaxiale + Conectica
Cablu UTP, FTP, SFTP, FTP Sufa, Telefonie
Cabluri alarma / incendiu
Cabluri Electrice
STATII DIGITALE
Transmitere optice, EDFA, Noduri, Relee
Mediaconvertoare, Switch REPOTEC, MiniGBIC, Gate, Router
Echipamente pt transmisie RADIO
GPON, ONU, EDFA Combiner, ODB, PLC, NOD
EOC (transmisie Internet + TV pe coaxial)
Filtrare dupa Branduri

Cabluri AERIENE si Subterane

Cablu optic CORNING A-DQ(BN)2Y - 1.400 N

Adaugat in Cabluri AERIENE si Subterane • 07/09/2017

 Single Mode, grosime 8,0 mm  ; Central Tub, Rezistenta 1.500 N ; Are Kevlar pt rezistenta la intindere . Protectie la Rozatoare si la Ultra Violete . Acest cablu este pt exterior , pt intindere pe ...

Mai multe detalii

Cablu optic CORNING A-DQ(ZN)2Y - 2000 N

Adaugat in Cabluri AERIENE si Subterane • 13/07/2017

Single Mode , grosime  9,0 mm ; Multitube,   Are  Kevlar pt rezistenta  Element central de Rezistenta Non- Metalic. Rez.  2.000 N Protectie la  Ultra  Violete  !               ...

Mai multe detalii

Cablu optic CORNING A-DF(ZN)2Y - 3.000 N

Adaugat in Cabluri AERIENE si Subterane • 02/06/2017

Single Mode, grosime 11 mm ; Multitube,  Are  Kevlar pt rezistenta  . Element central de Rezistenta Non- Metalic. Rez.  3.000 N Protectie la  Ultra  Violete  !          * Acest cablu...

Mai multe detalii

Cablu optic CORNING ADSS cu Dubla Manta- 6.500 N

Adaugat in Cabluri AERIENE si Subterane • 05/12/2016

Single Mode, grosime 13 mm, Are 2  Mantale groase de Polietilena ;  plus doua straturi de Kevlar   Element central de Rezistenta Non- Metalic.    * Acest cablu se poate intinde pana la distanta...

Mai multe detalii

Cablu optic CORNING A-D2Y(ZN)2Y - 13.000 N ADSS

Adaugat in Cabluri AERIENE si Subterane • 11/12/2017

plus doua straturi de Kevlar   * Acest cablu se poate intinde pana la distanta de 260 metri  intre 2 stalpi !                  **            12 fibre           ...

Mai multe detalii